چت رومclose
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 38
نویسنده پیام
drminamoslemi آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضویت: 22 /10 /1397
تشکرها : 1
تشکر شده : 6
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد

اگر وجود مو های زائد در صورت و بدن شما باعث ناراحتی و زحمت شده است، بهترین راه برای از بین بردن آن‌ها، لیزر مو‌های زائد است. لیزر درمانی نتیجه‌ای تضمین شده دارد و تقریبا برای همیشه از شر مو‌های زائد خلاص می‌شوید. به علاوه اینکه نسبت به تمام روش‌هایی که برای از بین مو‌های زائد، به کار می‌رود، بهداشتی‌تر می باشد. می‌توانید یک سرچ کوتاه در گوگل انجام دهید و نزدیک‌ترین و بهترین کلینک‌های لیزر را نزدیک خود پیدا کنید. همچنین تعرفه‌های کلینیک‌ها و مزایا و معایب هر کدام را بررسی کرده و بالاخره یکی از آنها را انتخاب کنید. درست است که لیزر مو‌های زائد در اصفهان بهترین روش برای از بین مو‌های زائد است ولی باید بدانید که بعد از انجام لیزر نیاز به مراقبت و رعایت نکاتی دارید تا نتیجه خوبی بگیرید. بدون رعایت این نکات، تمام پول شما دور ریخته می‌شود و هیچ نتیجه قابل قبولی هم نمی‌بینید.

لیزر موهای زائد
مراقبت‌های بعد از لیزر مو‌های زائد

همان طور که گفتیم بعد از لیزر مو‌های زائد باید نکاتی را رعایت کنید، این مراقبت‌ها به چند دسته تقسیم می‌شوند:
مراقبت‌های بعد از لیزر مو‌های زائد بعد از اولین جلسه

بعد از اینکه اولین جلسه لیزر درمانی را انجام دادید بهتر است تا چند ساعت صورت خود را با شوینده‌ها نشویید و حتی تا ۲-۳ ساعت، آب هم به صورت خود نزنید. لیزر در بعضی افراد التهابات بیشتری ایجاد می‌کند ممکن است پوست شما هم از نوع خیلی حساس باشد و با زدن آب به پوست باعث شوید که تاول‌هایی روی آن بوجود بیاید. پس تا چند ساعت صورت خود را نشویید.

بعد از اولین جلسه لیزر تا جلسه بعدی فقط می‌توانید با استفاده از ژیلت، اصلاح کنید، برای استفاده از ژیلت هم باید با پزشک مشورت کنید تا او تشخیص بدهد که مشکلی دارد یا نه.

لیزر موی زائد

بعد از جلسه اول لیزر، تا چند روز اتفاق خاصی نمی‌افتد ولی بعد کم کم مو‌های زائد شروع به ریختن می‌کنند و یا شاید تغییر شکل داده و نرم شوند، شما به هیچ وجه مو‌های زائد را دستکاری نکنید و بگذارید در همان حال باشند چون با دستکاری و کندن آنها از ریشه، روند لیزر درمانی را دچار مشکل می‌کنید و نتیجه خوبی نمی‌گیرید.
مراقبت‌های بعد از لیزر مو‌های زائد به طور کلی

تمام مواردیکه گفتیم را رعایت کنید ولی اگر پزشک شما تشخیص داد که پوستتان حساس نیست می‌توانید برای کم شدن حس التهاب از آب یا کمپرس یخ استفاده کنید.

بعد از هر جلسه لیزر تا ۲-۳ روز در معرض نور مستقیم آفتاب نباشید.

در کل زمانی که تحت لیزر درمانی هستید به سولاریم نروید و از برنز کننده‌های طبیعی و مصنوعی هم استفاده نکنید همچنین در کنار ساحل و امثال آن حمام آفتاب نگیرید. این کار باعث می‌شود که پوست شما حساسیت‌های نشان دهد و یا بخاطر آفتاب تیره شده و در برابر لیزر، نتیجه خوبی نگیرید.

بعد از هر جلسه لیزر تا ۲-۳ روز به سونا و حمام داغ نروید.

لیزر زیر بغل

بعد از هر جلسه لیزر بهتر است از مواد آرایشی تا چند ساعت استفاده نکنید.
در کل روند لیزر درمانی که ممکن است چند ماه طول بکشد، به هیچ وجه از روش‌های اپیلاسیون مانند موم، وکس و بند انداختن استفاده نکنید. تمام روش‌هایی که مو را از ریشه در می‌آورند باعث می شوند که از لیزر نتیجه مساعدی نگیرید. پس در این چند ماه اپیلاسیون تعطیل!

با مشورت با پزشک می‌توانید بعد از لیزر و در فواصل جلسات لیزر درمانی از ژیلت برای اصلاح مو‌های زائد استفاده کنید. همچنین توصیه می‌کنیم که دو یا سه روز قبل از رفتن به جلسه لیزر، مو‌های زائد را با ژیلت اصلاح کنید تا لیزر تاثیر بیشتری داشته باشد و انرژی اشعه لیزر صرف سوزاندن ساقه مو نشود، همچنین بوی سوزانده شدن مو آزار دهنده است.

به تاریخی که پزشک برای جلسه بعدی لیزر تعیین می‌کند دقت کنید و طبق برنامه ریزی او پیش بروید.

هر فردی خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد و در لیزر درمانی هم به همین شکل است، ممکن است بعد از ۳-۴ جلسه تمام مو‌های شما از بین بروند ولی پزشک از شما بخواهد که جلسات دیگری داشته باشید، شما باید طبق این برنامه پیش بروید و در میانه راه درمان را رها نکنید.

اگر در بین مو‌های زائد، مو‌هایی دارید که رنگ خاکستری یا سفید دارند حتما به پزشک خود اطلاع دهید و بدانید که برای از بین بردن این مو‌ها نیاز به جلسات لیزر بیشتری دارید.
حتما از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.

آفتاب و ساحل

اگر بعد از انجام لیزر، در پوست خود التهاب احساس کردید این تا حدی طبیعی است ولی اگر جوش های قرمز شبیه تاول روی پوست خود دیدید حتما به پزشک متخصص اطلاع دهید و نگران نباشید، پزشک با تجویز یک پماد به راحتی سوختگی و التهاب پوست را درمان می کند.

اگر در طول درمان و در فواصل لیزر درمانی برای شما مشکلی مانند بیماری خاص پیش آمد حتما به پزشک خود اطلاع دهید چون بعضی بیماری‌ها با انجام لیزر درمانی عوارض شدیدی بروز می‌دهند. همچنین اگر در طول درمان مجبور شدید به دلایلی از دارو استفاده کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید چون بعضی از دارو‌ها پوست را خشک می‌کنند و در برابر لیزر پوست حساسیت بیشتری نشان خواهد داد.

برای اطلاعات دقیق و تخصصی می توانید به سایت کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر مسلمی مراجعه کنید.
منبع لیزر موهای زائد اصفهان کلینیک دکتر مسلمی

امضای کاربر : لیزر موهای زائد اصفهان | لیزر موهای زائد در اصفهان | لیزر موی زائد اصفهان | سئو اصفهان لیزر موهای زائد اصفهان | لیزر موهای زائد در اصفهان | لیزر موی زائد اصفهان | سئو اصفهان
شنبه 22 دی 1397 - 13:21
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تشکر شده: 6 کاربر از drminamoslemi به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: pooyatrade & hkasiri & drmarjanhadad & mediapan & anigah & bekrdaneh &
pooyatrade آفلاینارسال‌ها : 5
عضویت: 6 /11 /1397
تشکرها : 2
تشکر شده : 9
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
یک دنیا ممنونم، بسیار عالی و مفید بود

امضای کاربر : خرید ماینر | فروش ماینر | ماینر بین کوین | فروش دستگاه ماینر | قیمت دستگاه ماینر | پویا ترد |خرید ماینر | فروش ماینر | ماینر بین کوین
شنبه 06 بهمن 1397 - 13:09
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
hkasiri آفلاینارسال‌ها : 4
عضویت: 16 /11 /1397
تشکرها : 3
تشکر شده : 8
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
خیلی خیلی ممنون، اطلاعات شما در مورد با لیزر بسیار کامل بود

امضای کاربر : صنایع دستی | فروشگاه صنایع دستی | فروش صنایع دستی | خرید صنایع دستی | هنرهای دستی | فروشگاه های آنلاین صنایع دستی | خرید هدیه صنایع دستی
سه شنبه 16 بهمن 1397 - 12:15
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تشکر شده: 2 کاربر از hkasiri به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mediapan / anigah /
cheshmgir آفلاینارسال‌ها : 4
عضویت: 23 /11 /1397
تشکرها : 2
تشکر شده : 6
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
ممنون بابت توضیحات جامعتون، شمالیزر دستگاه الکسانداریت کندلا را پیشنهاد می کنید؟2019

امضای کاربر : قابلمه استیل | سرویس قابلمه استیل | قابلمه تک | سرویس قابلمه | قابلمه گرانیتی | سرویس قابلمه گرانیتی | قابلمه سرامیکی
سه شنبه 23 بهمن 1397 - 16:28
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تشکر شده: 1 کاربر از cheshmgir به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mediapan /
drmarjanhadad آفلاینارسال‌ها : 1
عضویت: 29 /11 /1397
تشکرها : 6
تشکر شده : 2
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد اصفهان

نکات مهم و دانستنی های قبل و بعد از لیزر موهای زائد

سوالات بسیاری در رابطه با رفع موهای زائد با روش لیزر درمانی در ذهن افرادی که قصد لیزر موهای زائد اصفهان بدن و صورت را دارند وجود دارد که در این بخش به مهمترین آنها پاسخ خواهیم داد.لیزر موهای زائد

این روزها لیزر موهای زائد به یکی از پرطرفدارترین روش های رفع موهای ناخواسته بدن تبدیل شده است. این در حالی است که انجمن متخصصان پوست آمریکا اعلام کرده تمام موهای ناخواسته در اثر لیزر از بین نمی روند زیرا برخی از آنها نسبت به درمان با لیزر مقاوم هستند و برخی دیگر هم قدرت رشد مجدد پس از لیزر را دارند.

لیزر موهای زائد در اصفهان
تمامی آنچه که باید از لیزر موهای زائد بدانید

متخصصان این انجمن بر این باورند که در ایده آل ترین شرایط ممکن هم امکان بازگشت و رشد مجدد حدود 30-20 درصد از موهای لیزرشده وجود دارد. لیزر موهای زائد اصفهان جزو آن گروه از خدمات زیبایی است که باید و نبایدهای زیادی درباره آن وجود دارد و حتی محدودیت ها یا ممنوعیت هایی هم برای آن در نظر گرفته شده است. از این رو در این مطلب با دکتر مجتبی امیری، متخصص پوست و عضو هیات علمی بیمارستان بقیه ا... درباره مهم ترین توصیه ها و هشدارها برای افرادی که می خواهند لیزر موهای زائد انجام بدهند، ترتیب داده ایم.


لیزر موهای زائد
نکات مهم در لیزر موهای زائد بدن و صورت
آیا تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند، داوطلب مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

نه، موهای زائد، اضافی یا ناخواسته به 2 دلیل هورمونی یا غیرهورمونی ایجاد می شوند. اگر دلایل هورمونی باعث ایجاد موهای زائد شوند، شما نمی توانید هیچ نوع لیزری و بدون درمان بیماری زمینه ای از پس این موها بربیایید. اختلالات هورمونی یا ابتلا به تخمدان پلی کیستیک باعث می شود خانم ها در قسمت هایی از بدن خود که به طور طبیعی مو ندارند، با موهای ضخیم و تیره مواجه شوند. از این رو، چنین افرادی باید ابتدا بیماری و سپس موهای زائد خود را درمان کنند.

یعنی افرادی که مشکلشان هورمونی است، نمی توانند لیزر کنند؟
چرا؛ ولی این بیماران باید همزمان با لیزر، درمان دارویی برای رفع بیماری هورمونی خود را هم انجام دهند. درمان دارویی از رشد موهای جدید پیشگیری می کند و لیزر هم همزمان، موهای ایجاد شده را از بین می برد. این در حالی است که لیزر بدون داوردرمانی برای این بیماران، فقط صرف هزینه اضافی و بی فایده است.
پرمویی های غیرهورمونی با لیزر موهای زائد رفع می شود؟
این پرمویی (هایپر تریکوز) معمولا پاسخ دهی مناسبی به لیزر دارد. هرچه پوست افراد مبتلا به پرمویی غیرهورمونی، روشن تر و موهای آنها تیره تر و با قطر بیشتری باشد، شانس رفع دائمی شان هم بیشتر خواهد بود.

ارتباط رنگ پوست و لیزرموها
تاثیر رنگ پوست در لیزر موهای زائد

رنگ پوست هم معیار مهمی برای لیزردرمانی است؟
بله، از آنجایی که امکان سوختگی و آسیب های پوستی با لیزر موهای زائد در افرادی با پوست های تیره بیشتر است، توصیه می شود افرادی که سولاریوم کرده اند، حمام آفتاب گرفته اند یا پوست های بسیار تیره ای دارند، از لیزر کردن موهای زائد خود به شدت پرهیز یا در مورد این کار با پزشک متخصص پوست مشورت کنند. لیزر کردن موهای زائد در این افراد و توسط اپراتورهای غیرمتخصص، چیزی جز سوختگی های شدید پوستی را برای آنها به دنبال نخواهد داشت؛ سوختگی هایی که ممکن است لک های پوستی ناشی از آنها گاهی تا آخر عمر هم همراهشان بماند.
چه کسانی نباید به سراغ لیزر موهای زائد بروند؟
بیمارانی مانند افراد مبتلا به لوپوس که نور لیزر باعث تشدید بیماری شان می شود. افراد مبتلا به پورفیری هم به دلیل واکنشی که نسبت به لیزر نشان می دهند، باید دور این روش درمانی را برای رفع موهای زائد خود خط بکشند. افرادی هم که باتری در قلب خود کار گذاشته اند باید قبل از لیزر، پزشک خود را در جریان بگذارند و معمولا از انجام لیزر موهای زائدشان منع می شوند.

لیزر کردن موهای زائد
مصرف دارو و رابطه آن با لیزر موهای زائد
آیا مصرف داروهای خاصی هم باعث ایجاد محدودیت در لیزر موهای زائد می شود؟
بله، اگر شما از داروهایی که پوست را نسبت به نور حساس می کنند، استفاده کنید، باید تا مدتی دور لیزر کردن را خط بکشید یا حداقل پزشک معالج خود را در جریان این موضوع بگذارید. مهم ترین و پرمصرف ترین این داروها شامل مسکن ها یا داروهای ضدالتهاب غیرکورتونی (NSAID)، کوتریموکسازول، گروهی از داروهای مدر، برخی داروهای دیابت، کینین و کنیدین، برخی تتراسایکلین ها، آمیودارون، پیروکسیکام، سولفونامیدها، سولفونیل اوره ها، داروهای ضدبارداری خوراکی و ایزوترتینوئین می شوند.
منعی برای لیزر موهای زائد در خانم های باردار یا شیرده وجود دارد؟

سال هاست متخصصان و پژوهشگران دنبال پاسخ این پرسش هستند اما هنوز هیچ کدام از منابع علمی ثابت نکرده اند لیزر موهای زائد در دوران بارداری برای مادر یا جنین، ضرر دارد. با این حال و به

طور کلی، ما تماس با هر نوع اشعه ای را برای خانم های باردار منع می کنیم. لیزر موهای زائد در دوران شیردهی هم کاملا بدون خطر و ضرر برای مادران و نوزادان آنهاست.

نکات مهم در لیزر موهای زائد
مراقبت و نکات مهم در لیزر موهای زائد قبل و بعد از لیزر درمانی

تفاوت قیمت خدمات لیزر در مراکز مختلف ناشی از چیست؟
اول اینکه ممکن است در مراکز مختلف، دستگاه های متفاوتی برای لیزر موهای زائد به کار برده شوند. دوم اینکه اگر دستگاه های یکسانی در 2 مرکز به شما خدماتی ارائه می داد و یکی از آنها، ارزان تر از دیگری بود، باید به این مساله شک کنید. متاسفانه این روزها بیشتر آرایشگاه ها و باشگاه های ورزشی، اقدام به تبلیغ لیزر موهای زائد در اصفهان با قیمتی پایین تر از کلینیک ها می کنند. این مراکز، دنبال کسب سود بیشتر هستند و علاوه بر به خطر انداختن سلامت شما، تعداد شات یا میزان انرژی را کمتر از حالت عادی در نظر می گیرند و از این رو، شما را برای جلسه های بیشتری به مرکز خود می کشانند. در این صورت، در نهایت شما هستید که از نظر مالی، زمانی و حتی سلامت، ضرر خواهید کرد.

معمولا به 4 جلسه لیزردرمانی نیاز داریم

میزان پاسخ دهی مطلوب در جلسه های مختلف لیزر موهای زائد به چه صورت است؟
اگر فردی مشکل هورمونی نداشته باشد و زیر نظر متخصص پوست و با دستگاه های استاندارد لیزر موهای زائد در اصفهان خود را انجام دهد، باید بعد از جلسه اول حدود 70 درصد و بعد از جلسه دوم هم حدود 90 درصد از موهای زائدش رفع شود. بالای 95 درصد از موهای زائد این افراد در جلسه های سوم و چهارم از بین می رود و تنها موارد و افراد خاصی هستند که به بیش از 4 جلسه لیزر نیاز دارند. اگر علت وجود موهای زائد، هورمونی نباشد، این موها تا سال ها رشد نمی کنند و شاید بعد از این مدت، یکی- دو جلسه لیزر برای از بین بردن موهایی که رشد مجدد داشته اند، نیاز باشد.

موهای زائد
قبل و بعد از لیزر موهای زائد
آمادگی های قبل از لیزر موهای زائد

مهم ترین توصیه شما به افرادی که می خواهند بهترین پاسخ را از لیزر موهای زائد بگیرند، چیست؟
این افراد نباید حدود 1 ماه قبل از لیزر، موهای خود را با روش هایی مانند اپیلاسیون یا موم انداختن از ریشه بکنند. 2 ماه قبل از لیزر هم نباید سولاریوم کنند یا حمام آفتاب بگیرند. بهتر است روز قبل از لیزر، موهای خود را اصلاح کنند و آن قسمت از پوستشان که قرار است لیزر شود، بدون هرگونه مواد آرایشی (حتی ضدآفتاب) باشد. بعد از لیزر هم می توان از انواع پمادها یا کرم های ضدالتهابی و ترمیمی برای پیشگیری از سوزش، خارش، قرمزی و التهاب احتمالی تا 2 روز بعد از لیزر کمک گرفت.
گول تبلیغات دورغین را نخورید !

برخی از کلینیک ها برای تبلیغ و جذب مشتری می گویند که می توانند لیزر کل بدن در یک جلسه بپردازند اما این امر ، امری محال می باشد و اگر جایی به شما این پیشنهاد را دادند فرار را بر قرار ترجیح دهید. بدن هر فرد در هر جلسه می تواند مقدار محدودی اشعه لیزر را تحمل کند و شما در هر جلسه از لیزر فقط می توانیدبه لیزر قسمتی از بدن بپردازید و اگر بخواهید کل موهای زائد بدنتان را لیزر کنید این پروسه چندین جلسه به طول می انجامد تا از آسیب های پوستی جلوگیری کند.
شکیبایی برای رفع موهای زائد

برای لیزر موهای زائد اصفهان باید صبر داشته باشید زیرا همانگونه که قبلا گفته شد این لیزر طی چند جلسه انجام می شود پس اگر می خواهید به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید باید ثابت قدم باشید و صبر داشته باشید فاصله بین لیزر کردن موهای زائد باید 4 تا 6 هفته باشد که در این زمان موهای جدید رشد کرده و موهای مرده از بین می روند.

پوست صاف و شفاف
پوستی صاف و شفاف با لیزر موهای زائد
لیزر اطراف چشم ممنوع

همه ما با لیزر کردن موهای زائد بدن مان احساس خوب و دلنشینی پیدا می کنیم اما باید فراموش نکنیم لیزر کردن عوارضی نیز دارند که یکی از مهمترین این عوارض آسیب به چشم هاست بنابراین لازم است حتما از عینک های مخصوص برای لیزر کردن که پزشک به شما می دهد استفاده کنید و اگر پزشکتان فراموش کرد که به شما عینک دهد خودتان از او درخواست عینک کنید.

لیزر موهای زائد اطراف چشم
لیزر اطراف چشم را فراموش کنید
سوالات رایج لیزر موهای زائد

موهای زائد کدام نواحی از بدن را میتوان با لیزر درمان کرد؟

همه موهای زائد بدن را میتوان به وسیله لیزر از بین برد. زنان بیشترین درخواست برای لیزر موهای زائد در ناحیه بیکینی زیر بغل پا ها صورت را دارند اما مردان درخواست لیزر موهای زائد در ناحیه کمر سینه صورت و پاها را دارند.

مزایای لیزر درمانی در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد

روش های زیادی برای از بین بردن موهای زائد بدن وجود دارد این روشها عبارتند از اصلاح کردن ، موم انداختن ،استفاده از مواد شیمیایی و بند انداختن و...

لیزر کردن موهای زائد روش بهتری در مقایسه با سایر روش های حذف مو است زیرا در آن موهای زائد بسیار دیرتر رشد می کنند و کاهش می یابند،همچنین استفاده از این روش بسیار سریع و موثر است در حالی که روشی مانند الکترولیز به درمان قسمت خاصی از موها می پردازد و استفاده از آن برای قسمت های بزرگ بدن وجود ندارد.

لیزر موهای زائد
سوالات رایج لیزر موهای زائد

در لیزر موهای زائد بیمار چه احساسی دارد؟

در لیزر موهای زائد بدن که یک درمان ساده است ،بیمار احساسی شبیه بند انداختن دارد، در صورتیکه پوست بیمار حساس باشد در این روش از ژل های بی حس کننده استفاده می کنند اما معمولا استفاده از ژل های بی حس کننده در این روش لازم و ضروری نمی باشد.

مضرات لیزر موهای زائد

در لیزر موهای زائد بدن تبحر فرد لیزر کننده می تواند بسیار با اهمیت باشد زیرا اگر لیزر توسط افراد متخصص انجام نشود ممکن است عوارضی مانند زخم، لک ،تاول برای پوست ایجاد کند ،همچنین اگر بعد از انجام لیزر خود مراقبتی نداشته باشیم و در صورت ایجاد زخم و تاول به دستکاری آن بپردازیم ممکن است جای آنها باقی بماند.

چرا برخی از افراد با لیزر موهای زائد دچار سوختگی می شوند؟

زیرا این افراد دستگاه لیزر را درست انتخاب نمی کند و به همین سبب دچار سوختگی می شوند.

امضای کاربر : لیزر موهای زائد اصفهان | لیزر موهای زائد در اصفهان | لیزر موهای زائد اصفهان | لیزر موهای زائد در اصفهان | لیزر موهای زائد اصفهان | لیزر موهای زائد در اصفهان |لیزر موهای زائد اصفهان
دوشنبه 29 بهمن 1397 - 12:36
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تشکر شده: 2 کاربر از drmarjanhadad به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: mediapan / anigah /
anigah آفلاینارسال‌ها : 4
عضویت: 5 /12 /1397
تشکرها : 7
تشکر شده : 4
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
ممنون از اطلاعات خوبتون

امضای کاربر : ثبت آگهی رایگان | درج آگهی رایگان | ثبت آگهی | آگهی رایگان اینترنتی | نیازمندیها | نیازمندی ها
یکشنبه 05 اسفند 1397 - 08:51
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
bekrdaneh آفلاینارسال‌ها : 6
عضویت: 12 /12 /1397
تشکرها : 6
تشکر شده : 3
​ مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
ممنون از اطلاعاتتون مفید بود

امضای کاربر : بکردانه | روغن گیری | دستگاه روغن گیری | دستگاه روغن کشی | ماشین آلات روغن کشی | کره گیر | دستگاه کره گیر | ارده گیری | دستگاه آسیاب
یکشنبه 12 اسفند 1397 - 14:24
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :