چت رومclose
آمادگی برای آزمون IELTS
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 12
نویسنده پیام
zaban آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضویت: 20 /12 /1397


آمادگی برای آزمون IELTS
آزمون IELTS یک آزمون بین المللی و جهانی است . در این آزمون توانایی افرادی که می خواهند در کشورهای انگلیسی زبان کار یا تحصیل کنند در چهار مهارت writing ، reading ، speaking ، listining سنجیده می شود . این آزمون در دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود .
آزمون آکادمیک توانایی زبان انگلیسی داوطلبانی را می سنجد که می خواهند تحصیلات کارشناسی به بالاتر خود را در یک کشور انگلیسی زبان ادامه دهند . یکی از مهمترین شرط های پذیرفته شدن در این دانشگاه ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره در این امتحان می باشد.
اما امتحان جنرال در سطح وسیع تر و گسترده تری برگزار می شود . این آزمون برای افرادی که می خواهند تحصیلات پیش دانشگاهی خود را در یک کشور انگلیسی زبان ادامه دهند ، مناسب است .
تصحیح آزمون IELTS توسط مصححان آموزش دیده و آزمون گیرندگان انجام می شود . مصححان آموزش می بینند تا قوانین تصحیح IELTS را کاملا درک کنند و متوجه شوند و هر دو سال یک بار خودشان مورد سنجش قرار می گیرند که به صورت استاندارد صحیح کنند.
موسسه تدریس خصوصی زبان دنیای زبان به تدریس زبان آموزان برای آمادگی در آزمون بین المللی IELTS در منزل ، محل کار ، موسسه و ... می پردازد و تاکنون افراد زیادی با کمک این موسسه توانسته اند مدرک IELTS خود را دریافت نمایند .
هم اکنون می توانید جهت مشاوره رایگان با مشاورین این موسسه تماس بگیرید.

امضای کاربر : تدریس خصوصی زبان به صورت ساعتی
دوشنبه 20 اسفند 1397 - 11:15
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :