چت رومclose
ویژگی های رژیم لاغری سالم
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 49
نویسنده پیام
royalsur آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضویت: 10 /8 /1397


ویژگی های رژیم لاغری سالم
ارائه رژیم لاغری و غذایی یکی از دغدغه ها و نیازهای مهم برای افرادی است که به دنبال تناسب اندام هستند یا چاقی را عامل به خطر افتادن سلامتی شان می دانند.
اگر معتقدید چاقی سلامت شما را به خطر خواهد انداخت یک رژیم غذایی سالم، که توسط دکتر تغذیه برای حفظ و بهبود سلامت جسمانی بدن شما طراحی شده باشد لازم است. تا بدین وسیله به لاغری موضعی نیز دست پیدا کنید.

تصویر: http://drmoradi-diet.ir/filegallery/drmoradi-diet.ir//تغذیه.jpg
همه ی مواد مغذی را داشته باشد


 1. یک برنامه ی غذایی مناسب حاوی مواد مغذی ، مایعات کافی، اسیدهای چرب، ویتامین‌ها و مواد معدنی و همچنین کالری لازم برای عملکرد روزانه ی بدن خواهد بود.


 2. ارائه رژیم غذایی سالم نیازهای اساسی بدن شما را بدون اینکه دچار ضعف و بیماری شوید، برایتان فراهم می‌کند.


  مطابق عادت غذایی تان باشد

   دکتر تغذیه رژیم شما را برحسب عادات غذایی و سلیقه ی شما طراحی می کند تا توان رعایت کردن آن را داشته و به آن وفادار باشید.


   وزنی که به سرعت پایین می آید به جای چربی مخلوطی از آب، عضله و کمی چربی بدن شما را از بین می برد . به همین دلیل وزن از دست رفته به زودی برمی گردد، ولی متاسفانه اغلب افراد در دام این نوع رژیم ها می افتند.


   هدف اصلی سلامتی شما باشد


   1. ابتدا باید مشخص کنید رژیم کاهش وزن انتخابی سلامت است یا نه. شما باید انتخاب های تان را محدود کنید تا در نهایت به یک انتخاب بهینه برسید؛ انتخابی که با سبک زندگی شما و روشی که برای خوردن و ورزش کردن دارید منطبق است.   2. گرسنه نمانید


    1. این مهم است که رژیم مورد نظر، شما را گرسنه نکند. به دنبال رژیمی باشید که حاوی فیبر و آب فراوان باشد، مثل سوپ ها، میوه ها و سبزی ها. این غذاها شما را سیر می کنند و میل به غذا را کاهش می دهند، ضمن آن که موجب می شوند شما بدون احساس بی فایده بودن به برنامه غذایی تان وفادار باشید. نه اینکه آنقدر گرسنگی بکشید تا حاضر باشید حتی سنگ هم بخورید.


    2. تصویر: http://drmoradi-diet.ir/filegallery/drmoradi-diet.ir//hard diet.jpg
     احساس راحتی کنید


     1. با درنظر گرفتن هرگونه رژیم غذایی از خود بپرسید: « آیا این همان چیزی است که من حاضرم بقیه عمرم از آن پیروی کنم؟» اگر نه، خودتان را اذیت نکنید چون به زودی به کاری که قبلا انجام می دادید، بازخواهید گشت و وزن تان دوباره به همان اندازه قبل از رژیم خواهد رسید.     2. به میزان نوشیدن آب توجه کنید


      1. یا غذا یا نوشیدنی وجود دارد که بخواهید در طولانی مدت آنها را با هم ترکیب کرده و بخورید؟ در برخی برنامه ها لازم است نوشیدنی جایگزین غذا شود که برای افرادی که مدام در حال دویدن هستند، مفید است اما برخی هم غذا را به نوشیدنی ترجیح می دهند.امضای کاربر : تزریق چربی
پروتز سینه
فروشگاه قطعات الکترونیک
ورق گالوانیزه
پنجشنبه 10 آبان 1397 - 09:58
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :