چت رومclose
بهترین روشهای افزایش بازدید وبسایت چیست؟
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 44
نویسنده پیام
nws آفلاین


ارسال‌ها : 7
عضویت: 24 /5 /1397


بهترین روشهای افزایش بازدید وبسایت چیست؟
ایا می دانید بهترین روشهای افزایش بازدید وبسایت چیست؟ اگر می خواهید به پاسخ این سوال برسید از شما دعوت می کنم این مقاله را تا انتها بخوانید تا شما را با عامیانه ترین روشهای جذب بازدید کننده آشنا کنیم.
۱-شبکه های اجتماعی:
از روشهای قدرتمند و البته کمی سخت می توان به افزایش بازدید از شبکه های اجتماعی به وبسایت اشاره کرد اما همانطور که گفته شد این روش نیازمند زمان مناسب از سوی شماست اما در اینجا چند راهکا را ارائه می دهیم تا طرفداران شما در شبکه های اجتماعی بیشتر و در نهاین به وبسایت شما سر بزنند.

-ابتدا حساب کاربری خود ا به حساب تجاری تبدیل کنید که در شبکه های اجتماعی همانند اینستاگرام،فیسبوک ،توییتر،گوگل پلاس و …این امکان رایگان و در دسترس شما هست.

-کسانی که در زمینه ی کاری شما مشغول فعالیت هستند انها را در شبکه های اجتماعیش دنبال کنید این کار به معرفی شما به علاقه مندان حوزه کاریتان کمک زیادی می کند.

-زمانی که مقاله ای در وبسایت خود منتشر می کنید حتما در شبکه های اجتماعی منتشر کنید و افراد برای خواندن کامل مقاله به وبسایت شما مراجعه می کنند و باعث افزایش نرخ بازدید وبسایت شما می شود.

-حتما در این شبکه ها به سوالات و ابهامات کاربرانتان پاسخ دهید این می تواند اشتیاق انها را برای بازدید بیشتر مقالات شما به سایت هدایت کند.

-از تصاویر و عناوین جذاب و حرفه ای در مقالات خود استفاده کنید تا کاربران را تشویق به خواندن کامل آن پست کند.

۲-سایت های تبلیغاتی:
از روش های قدمی و معمول افزایش بازدید وبسایت ثبت سایت شما در سایتهای تبلیغاتی می باشد و شما به ازای مدت زمانی می توانید اگهی رایگان در سایت مربوطه ثبت کنید که البته برای مدت محدودی می باشد و اگهی شما به صفحات بعد منتقل می شود و برای اینکه تبلیغ شما در شرایط بهتری قرار بگیرد باید مبلغی را بپردازید.
۳-بهینه سازی سایت:
شاید به جرات می توان گفت بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از برترین روشهای افزایش بازدید وبسایت به شمار می رود و شما می توانید خیلی هدفمند تر و موثرتر افراد را به سمت سایت خود بکشانید البته این روش نیازمند زمان و استفاده از افراد متخصص می باشد.

۴-شبکه تبلیغات کلیکی:
مطمئنم اسم تبلیغات کلیکی زیاد به گوش شما خورده و میشه گفت این سایتهای تبلیغاتی واسطی بین سفارش دهنده ی اگهی و نمایش دهنده اگهی خواهد بود و وقتی که اگهی را در این سایت ها ثبت می کنید و در ازای مبلغ مشخصی بسته به تبلیغ شما در وبسایتهای مرتبط با موضوع کاریتان قرار داده می شود.

حتما می پرسید این چه سودی برای هر نمایش دهنده و شبکه تبلیغات دارد؟
پاسخ:
کسانی که به عنوان نمایش دهنده اگهی متقاضی می شوند با قرار دادن بنرهای شبکه تبلیغاتی در سایت خودشان به ازای هر بازدید کننده ای که به وبسایت شما ارسال می کنند مبلغی به حساب کاربری انها اضافه می شود و شبکه ی تبلیغات هم این وسط مبلغی را برای خود بر می دارد.

۵-تبلیغات موتور جستجوی گوگل:
اگر بخواهید خیلی سریع افزایش واقعی بازدید وب سایت داشته باشید می توانید از تبلیغات گوگل استفاده کنید و شما با شارژ حساب خود به تعداد مشخصی ورودی از تبلیغات گوگل دریافت می کنید این روش نیازمند سرمایه گذاری فراوانی می باشد چرا که بعد از ورود تعداد مشخصی بازدید کننده باید مجددا حساب خود را شارژ کنید
ادامه در
افزایش بازدید وبسایت

امضای کاربر : بهینه سازی سایت سئو داخلی سایت
دوشنبه 14 آبان 1397 - 12:36
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :