چت رومclose
دکوراسیون چوبی پله
ارسال پاسخ
تعداد بازدید 45
نویسنده پیام
talar آفلاین


ارسال‌ها : 1
عضویت: 14 /8 /1397


دکوراسیون چوبی پله
ویژگی های دکوراسیون چوبی ، در فضای باز موجب حفظ امنیت و حریم خصوصی و در داخل منزل عایق صدا می باشد. چوب اغلب یک انتخاب ارزان تر نسبت بقیه گزینه ها است و به راحتی می تواند هر طرحی را روی آن پیاده کرد.
پله چوبی یکی از بهترین عناصر برای گرما بخشیدن و ایجاد فضایی مثبت در خانه است. هیچ گاه از داشتن پله چوبی خسته نخواهید شد. در فصل زمستان پله چوبی مانند پله های سنگی سرد و بی روح نخواهد بود به همین خاطر است که در بیشتر ساختمان های دوبلکس برای پوشش پله ها، از چوب استفاده می شود.
برای ساخت و اجرای پله از هر چوبی می توان استفاده کرد. اکثرا در تولید نرده چوبی، از چوب کاج، سدر، سایپرس، یا صنوبر استفاده می کنند. در زیر چند نمونه از طرح های نرده چوبی را می بینیم، حتی امروزه تخته هایی مقاوم مانند پلای وود را با روکش های چوبی پوشش می دهند و به عنوان کف پله استفاده می کنند.

معمولا نرده هایی که در ساخت پله های چوبی به کار برده می شوند، خراطی می شوند و امکان سفارش طرح های مختلفی از نرده خراطی شده توسط شما وجود دارد. حتی امروزه با استفاده از دستگاه های پیشرفته اجرای هرگونه طرح بر روی نرده و ستون امکان پذیر است.
اگر به دنبال اجرای ایده های خاص و متنوع از پله چوبی در داخل یا بیرون ساختمان هستید، ما در سیلنوس وود ایده های متنوع، جدید و زیبایی را گردآوری کرده ایم و به بهترین نحوه اجرا می کنیم.
نرده چوبی چیست؟
نرده چوبی در خانه های دوبلکس و یا چند طبقه به جهت جابجایی بین طبقات راه پله در فضای داخلی به کار برده می شود. نرده چوبی از پر طرفدارترین متریال مورد استفاده در فضای داخلی خانه است. نکته بسیار مهمی که در راه پله وجود دارد، استفاده از نرده چوبی راه پله است با راهنمایی گروه صنایع چوب استانداردها، طرح و ترکیب متریال مختلف با نرده چوبی را بیان می کنیم.

امضای کاربر : ارائه رژیم لاغری
ساخت تالار
دکوراسیون چوبی
دوشنبه 14 آبان 1397 - 16:16
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :